اسلایدر دو
تزريق  بوتاكس
درمان  بزرگی  کلیتوریس خانمها و یا کلیتورو مگالی
کیست پایلونیدال چیست
بيماری شقاق چيست ؟
جوانسازي واژن
درمان هموروئید با لیزر

نقش عشق بازی در روابط زناشوئی

دوست دارم همین ابتدا این توضیح را بدهم که مردان همیشه در روابطشان با جنس مخالف دنبال ارضاء حس قدرت جویی خودشان هستند و این به لحاظ تاریخی و اجتماعی اثبات شده است که مردان بنا به ساختار فیزیولوژیکی شان موجوداتی خشن هستند، اما زنان برعکس بنا به ساختار روانی، فیزیولوژیک و فکریشان موجوداتی هستند که نیاز به تامین امنیت و احساس آرامش هستند، لذا 20 تحریک کننده جنسی زیر عمدتا در همین راستا عمل میکنند و با دادن احساس امنیتی پایدار موجب این میشوند که زن از حالت تدافعی در رابطه جنسی بیرون بی آید و به نقطه ای برسد که مطلوب اکثر مردان تلقی میشود و این همان جایی است که هم مرد با احساس فرمانفرمایی رابطه جنسیی به لذت جنسی میرسد و هم زن با احساس امنیت در رابطه جنسی به اوج نقطه لذت جنسی اش نزدیک می شود.

این مثال را هم قبل از خواندن مقاله بشنوید که استاد بزرگ روانشناسی میگفته اند که : « در خانه باید مرد پادشاه و زن نخست وزیر باشد » البته از نوع انگلیسیش ( یه وقت فکر نکنید من انگلیسیم، منظورم اینه که مرد باید حس فرمانفرمایی اش تامین شود ، اگر رابطه این گونه باشد و بر اساس درک و تامین نیازهای متقابل باشد می شود به پایداری و محکم بودن آن مطمئن بودبرای رسیدن به درکی متقابل از نیازهای جنس مخالفتان میتوانید ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.البته من باید اضافه کنم که رابطه جنسی یک رابطه دوطرفه است وبه نظر من هیچیک نه پادشاه هست نه نخست وزیر بلکه هردو انسانهائی به دنبال عشق و محبت و رابطه جنسی یکی از راه های نشان دادن عشق و محبت است .

20 تحریک کننده جنسی زنان :

این مردان تحریک کننده، زنان را از موجوداتی ترسو و متنفر از رابطه جنسی به قهرمانان داستانهای عشقی تبدیل میکنند، آیا دوست دارید همسرتان را به یکی از این قهرمانان تبدیل کنید ؟ اگه دوست دارید سعی کنید جزء این 20 مرد باشید تا ببینید که هیچ زنی توان رد کردن و پس زدن جنسی شما را ندارد !!!

1- مردهایی که به آرامی و با ملایمت عشق ورزی میکنند ( آقایونی که به سرعت میروند سراغانجام دادن نزدیکی جنسیبا خانمشان و عمل دخول را شروع میکنند و فوری و باعجله میخواهند کار را تمام کنند به این نکته دقت کنند که اگر شعله های جنسی خانمشان را به آرامی روشن کنند این شعله ها تا مدت بیشتری روشن خواهند ماند. )

2- مردهایی که در بستر نیز با همسرشان صحبت میکنند ( آقایونی که نمیخواهند احساساتشان را با کلمات عاشقانه در حین رابطه جنسی بیان کنند، به این نکته دقت کنند که بیان احساسات عاشقانه در قبل، هنگام و بعد از رابطه جنسی به زن احساس محبوبیت و امنیت میدهد، احساسی کههمسرشان را به همطرازی با خود تبدیل خواهد کرد. )

3- مردهایی که در بوسیدن مهارت دارند هر بوسه عاشقانه که بر لبان همسرتان میزنید میتواند به مانند پیامی پرقدرت بر قلب همسرتان فرود می آید و اورا شعله ور سازد، 4- مردهایی که با چشمان خود به همسرشان نشان میدهند اورا دوست دارند و به او عشق می ورزند ( این را بدانید که ارتباط چشمی بین دو نفر نیرومند ترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس محبوبیت بدهید و از مزایای این ارتباط لذت ببرید. )

5- مردهایی که لباس های همسرشان را به آرامی در می آوردند ( قابل توجه آقایونی که تامیل جنسی شان شعله ور میشودشروع به در اوردن لباسهای خانمشون و حتی گاهی تمایل دارن که همسرشان لخت کرده روی تخت آماده و منتظر او باشد ! لازم است که این نکته را مجددا متذکر شوم که زنان در مراحل جنسی شان نیاز به امادگی دارند 6- مردهایی که در تحریک کردن همسرشان به وسیله لمس کردن مهارت دارند ( زنها در پروسه آمادگی برای رابطه جنسی نیاز دارند که با نوازش و لمس آرام، دارند . )

7- مردهایی که با موهای همسرشان بازی میکنند ( فکر نمیکنم هیچ زنی در دنیا وجود داشته باشد که درهنگام معاشقه از چنگ زدن دستهای معشوقش در موهای سرش لذت نبرد ! )

8- مردهایی که از معاشقه رابطه جنسیی با همسرشان لذت میبرند ( خیلی ساده است هنگامی که معاشقهبه همسرتان بگوئید و بر زبان اورید که از رابطه با او بیشترین لذت دنیا را میبرید .

9- مردهایی که عشق خود را در بیرون از اتاق خواب نیز به همسرشان نشان می دهند و او را به احساس و باور محبوبیت وادار می کنند ( یک «دوستت دارم» ، یک شاخه گل ، یک اس ام اس عاشقانه و یک تک زنگ نیم روزی که به همسرتان احساس محبوبیت بدهد ، میتواند در شب هنگام به طوفانی عشقی تبدیل شود، 10- مردانی که می دانند چگونه بدن زنانه همسرشان را ارضاء کنند و از او با زبانی ملایم قبلا سئوال

کرده اند .

11-مردانی که میدانند به لحاظ جنسی چگونه همسرشان را خوشحال و فریبا کنند .

12- مردهایی که پیش از عشق ورزی خود را به لحاظ فیزیکی و جسمانی آماده میکنند. ( کارهایی ماننده خوشبو کردن دهان، ازاله موهای زائد، عطر زدن و دوش گرفتن و … میتوانند برای آماده کردن جسمی شما موثر باشند. )

13- مردهایی که به همسرشان احساس زیبا بودن می دهند و به او میفهمانند که همسرشان به چشم او زیبا است )

14- مردهایی که از ماساژ دادن به همسر خود لذت میبرند. ( زبان عشق لمس کردن است، دستهای شما زایده هایی فیزیکی نیستند بلکه فرستده هایی قوی اند که نیروی جنسی شما را منتقل میکنند، با نوازشی عاشقانه معنای واقعی این جمله را درک کنید. )

15- مردهایی که عاشق در آغوش گرفتن همسرشان هستند.

16- مردهایی که دستهای همسر خود را در دست میگیرند و آن را نوازش میکنند.

17- مردهایی که پس از گذشت سالیان همچنان مانند روزهای اول آشنایی شان با همسر خود رفتار میکنند. (. )

18- مردهایی که به همسرشان نشان میدهند که او تنها زن زندگی آنهاست .

19- مردهایی که همسرشان را دوست دارند و به او عشق میورزند.

20- مردهایی که چنین باور دارند عشق همسرشان تحمل تمامی سختی های زندگی را برای آنها سهل و آسان و حتی ارزشمند میکند.

+ تحریک جنسی آقایان چگونه میتوان اقایان را به اوج لذت جنسی رساند و کمی در مورد نقاط تحریک آمیز اقایان و نحوه چگونگی برخورد با انان در رابطه جنسی را توضیح دهید و اینکه چه مسائلی را در مقاربت با همسر(شوهر)باید رعایت نمود .


رابطه جنسی نقش بسیار مهمی در ازدواج دارد، ولی با اینحال زوج های زیادی بدون توجه عمیق به آن زندگی میکنند. در این بحث از دیدگاه مرد و زن نحوه صحیح رابطه جنسی را بررسی می کنیم .


بدون برو برگرد همه می دانند که رابطه جنسی حیاتی ترین جزء همه ی ازدواج هاست. پس اگر یکی یا هر دوی زوجین علاقه و رغبت خود را از دست دادند چه می شود؟ تحقیقات نشان داده است که درصد انبوهی از چنین ازدواج هایی با شکست مواجه می شود. (بعد از مسایل مالی، مسایل جنسی دومین دلیل برای طلاق شناخته شده است . زنان بدانند رابطه جنسی یک وظیفه نیست که در زمان خاصی شبی در تاریکی انجام گیرد و پس از خاتمه ان تصور کنند که انجام وظیفه کرده اند و بعلت انجام ان احساس ارامش از نظر انجام وظیفه کنند. رابطه جنسی همانگونه که به عرض رسانده ام یک عمل عاشقانه یک عمل ریبا که اوج تمام زیبائی های طبیعت است بنابراین باید به زیبائی تمام با عشق و علاقه انجام گیرد .


آدرس مطب : تهران ، خيابان ولیعصر ، بالاتر از ميدان ونک ، ابتدای خيابان شریفی ، پلاک ٥٢ ، واحد ٢
تلفن : 88658762 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

tara [ 1394-03-09 ]
خیلی خیلی متشکرم باید اعتراف کنم که این مطالب آقای دکتر به زندگی من تازگی دوباره داد زندگیمون طوری شده بود که بودن و نبودن همدیگه برامون اهمیتی نداشت یه زندگی تکراری و بدون تنوع ، واقعا ازتون متشکرم براتون بهترین ها رو آرزومندم

فریدون [ 1394-02-30 ]
عالی بود

لیلا [ 1393-06-05 ]
بسیارمفید بود

فرشته [ 1393-05-11 ]
عالی

amir [ 1393-02-17 ]
عالی بود

fereshte [ 1393-01-26 ]
ممنون دکتر عزیز ..

leila [ 1393-01-06 ]
خوب بود اما کامل نبود نیازهای عاطفی مردان نیز جهت دیگر حفظ روابط است که چندان مطلبی در مورد آن ذکر نشده

مریم [ 1392-11-30 ]
ممنون از راهنماییتون کلا وقتی این مطالب روخوندم واسه ی خودم زار زار گریه کردم.

mojtabafarhadi [ 1392-11-02 ]
سلام دستتون دردنکنه خیلی عالی بود

هانی [ 1392-09-23 ]
مرسی

یلدا [ 1392-08-01 ]
خوب بود.تشکر

سارا [ 1392-07-22 ]
سلام من ١١ ساله كه ازدواج كردم فكر ميكردم شب اول ازدواجم بهترين شب خواهد بود جالب اينكه همسرم بدون اينكه حتي من و در اغوش بگيره گفت خسته ام و گرفت خوابيد، و كم كم فهميدم همسرم معتاد به ديدن فيلمهاي پرونو هست و من خيلي جذابيتي ندارم هيچ وقت معاشقه نكرديم هر وقت تو چشماش نگاه كردم چشماش بسته بود و فقط سكس بود اون در يك زمان خاص در يك مكان خاص هر هفته، حالا ديگه دوست ندارم همون هفته ايي يكبار و هم باهاش داشته باشم گاهي اينقدر زود و بدون اماده كردن ميرفت سر دخول كه من احساس ميكردم داره بهم تجاوز ميشه، اين قضيه در دوست داشتنم تاثير زيادي گذاشته و خيلي سرد شدم، خيلي باهاش صحبت كردم ولي بيفايده بود براي همين هميشه دنبال اين مطالبم و وقتي ديدم شما هر انجه رو كه من دوست دارم و توقع دارم نوشتيد خواستم تجربه ام براتون بنويسم و بكم اين چيز ها بايد در وجود كسي باشه نميشه بزور كسي و وادار كرد كه اينطوري عاشقانه رفتار كنه اگه زمينه اش باشه ميشه كيفيتش و بالا برد وكرنه آب در هاون ساييدنه

darya1 [ 1392-07-17 ]
مرسی آموزنده بود

iman [ 1392-07-09 ]
حرف نداشت.

سحر [ 1392-06-22 ]
خیلی خوب بود.

پری [ 1392-06-12 ]
جالب بود

فرانك [ 1392-05-29 ]
بسيار نكات ارزنده اي رو اقاي دكتر ارائه دادند ممنون و متشكرم

omideh [ 1392-05-28 ]
عالی بود مرسی دکتر

وحید [ 1392-05-16 ]
ممنون

فروغ [ 1392-05-14 ]
مطالب آموزنده هستند. ممنون

ندا [ 1392-04-23 ]
سلام باتشکر از گفته هاتون واقعا مفید بودن واسه 1رابطه عاشقانه و بی پایان با همسرم

ali [ 1392-04-15 ]
خوب بود ممنونم توضیحاتتون واقعا کارساز بود ...

معین [ 1392-03-17 ]
باتشکر و قدردانی از شما پزشک محترم.

saeed [ 1392-03-11 ]
نظرات شماعلاوه بردیدگاه های پزشکی منعکس کننده جنبه های جرمشناسانه و اسیب شناسانه هم هست.90%طلاقهای امروز جامعه مابخاطرنااگاهی درمورد دنیای پیچیده جنسی ماانسانهاست.ممنونم

پریسا [ 1392-02-25 ]
ممنونم ازتون خیلی جالب بودن

میثم [ 1392-02-24 ]
ممنون

ساحل [ 1392-02-21 ]
این فوق العاده است که یک پزشک علاوه بر پرداختن به مسائل فیزیولوژیکی و علمی برای رفع مشکلات بیمار، به مسائل روحی و عاطفی آنها هم بپردازد و حس اعتماد بیماران خود را جلب کند. ممنون

شیدا شهیر [ 1392-02-15 ]
عالی بود

mojtaba [ 1392-02-12 ]
عالی بود

محمد [ 1392-02-10 ]
خوب بود متشکرم

مهدی [ 1392-01-31 ]
سازگار بود بهمه چیز

بهار [ 1392-01-18 ]
واقعامطالب جالب وکاملی بود

وحید [ 1391-12-03 ]
خوب بود مرسی

آرزو [ 1391-11-11 ]
خوب بود فقط در مورد تحریک حس آقایان توضیح کاملتری داده نشده است

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :

درمان یبوست و چاقی

گیاهان چربی سوز و تأثیر آنها بر کاهش وزن و یبوست بطور کلی گیاهان دارویی با کنترل متابولیسم بدن ، کاهش استرس و افزایش انرژی در بدن به کاهش وزن و دفع منظم و درمان یبوست کمک می کنند .

بي اختياري در دفع گاز و مدفوع

به معنی دفع خارج از اراده و تصادفی مایع یا گاز از مقعد می باشد. بی اختیاری به معنی عدم توانایی درنگاه داشتن مدفوع یا گاز تا رسيدن به توالت می باشد و باعث الوده شدن لباس زير در اشخاص ميشود

هشدار به هموطنان

مدتي است كه بعضي إز پزشكان غير جراح اقدام به درمان بيماريهاي نشيمنگاه ميكنند كه نتايج بسيارفاجعه باري بهمراه داسته ، لذا اينجانب بعنوان خدمتگذار شما هموطنان احساس كردم كهوظيفه دارم نكاتي را به اطلاع برسانم .