اسلایدر دو
بيماری شقاق چيست ؟
کیست پایلونیدال چیست
تزريق  بوتاكس
درمان هموروئید با لیزر
جوانسازي واژن
درمان  بزرگی  کلیتوریس خانمها و یا کلیتورو مگالی

استفاده لیزر در درمان هموروئید

لازم است در ابتدای عرایضم به اطلاع عزیزان برسانم که درمان هموروئيد با استفاده از ليزر علاوه بر درد و خونريزي كمتر نسبت به جراحي معمولي در مدت زمان كوتاهي بهبود مييابد.

متاسفانه يكسري تبليغات اشتباه در جامعه براي درمان با ليزر به خصوص درمان هموروئيد ديده ميشود كه موجب تصميم گيريهاي نادرست ميشود.

بطور کلی ليزرها براي درمان هموروئيد به دو نوع كم توان و پرتوان تقسيم ميشوند كه ليزرهاي كم توان در بهبود زخم، كاهش ورم و كاهش اسپاسم عضلاني كارآيي بالايي دارند.

ليزر كم توان در بهبود درد موثر بوده و در مطب بدون خونريزي و بدون نياز به بيهوشي قابل انجام است.

ليزرهاي پرتوان به دليل دارا بودن انرژي بالا براي بريدن يا سوزاندن بكار ميروند كه برعكس ليزرهاي كم توان نيازمند بيهوشي يا بيحسي موضعي هستند.البته لازم است این نکته را بعرض برسانم لیزری که من در مطب استفاده می کنم لیزر شیرینکیج رادیال است یعنی لیزری است که تابش ان بصورت نوری و مستقیم نمی تابد بلکه با زاویه 140 درجه جلوی خود را تحت تابش قرار می دهد لذا نیاز به بریدن و قطع توده هموروئیدی نیست و من در زیر مخاط عروق و بافت همبند ایجاد کننده توده هموروئیدی را از بین میبرم .

استفاده از ليزرها براي درمان هموروئيد با درد و خونريزي كمتري نسبت به جراحي معمولي همراه است.

مزيت اصلي استفاده از ليزر پرتوان را باید كاهش درد و خونريزي و ترميم سريعتر زخم خواند و گفت: بهبود درمان هموروئيد با ليزر نسبت به جراحي معمولي در مدت زمان كمتري ايجاد ميشود.

لذادر رابطه با عوارض درمان با ليزرباید گفت: عوارض درمان هموروئيد بستگي به انواع تكنيكهاي مورد استفاده دارد كه در ليزرهاي كم توان بدون عارضه است ولي در استفاده از ليزرهاي پرتوان كه برايازبین بردن توده هموروئید در زیرمخاطو سوزاندن آن بكار مي رود در صورت انتخاب نامناسب با قدرت زیاد ، این احتمال وجود دارد که باعث سوزاندن بافت شود ولی در دستگاه های پیشرفته این احتمال بسیار کم است.

در آخر باید بعرض برسانم : در تكنيك استفاده از ليزرهاي با فيبر نوري و استفاده از فیبر لیزر شیرین کیج و رادیال عوارض بسیار کم اتفاق می افتد و در تجربه ای که داشته ام کمتراز 5 در صد دیده شده است .

__________________

آدرس مطب : تهران ، خيابان ولیعصر ، بالاتر از ميدان ونک ، ابتدای خيابان شریفی ، پلاک ٥٢ ، واحد ٢
تلفن : 88658762 - 021

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

امیر [ 1391-05-27 ]
دمت گرم دکی جون

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :

درمان یبوست و چاقی

گیاهان چربی سوز و تأثیر آنها بر کاهش وزن و یبوست بطور کلی گیاهان دارویی با کنترل متابولیسم بدن ، کاهش استرس و افزایش انرژی در بدن به کاهش وزن و دفع منظم و درمان یبوست کمک می کنند .

بي اختياري در دفع گاز و مدفوع

به معنی دفع خارج از اراده و تصادفی مایع یا گاز از مقعد می باشد. بی اختیاری به معنی عدم توانایی درنگاه داشتن مدفوع یا گاز تا رسيدن به توالت می باشد و باعث الوده شدن لباس زير در اشخاص ميشود

هشدار به هموطنان

مدتي است كه بعضي إز پزشكان غير جراح اقدام به درمان بيماريهاي نشيمنگاه ميكنند كه نتايج بسيارفاجعه باري بهمراه داسته ، لذا اينجانب بعنوان خدمتگذار شما هموطنان احساس كردم كهوظيفه دارم نكاتي را به اطلاع برسانم .