دکتر مهرداد رضایی

متخصص جراحی عمومی


انیمیشن ها

همکاران عزیز

ارتباط بین هموروئید و توانائی جنسی

آیا ارتباطی بین هموروئید و نیروی جنسی و میل جنسی در زنان و مردان وجود دارد؟

پاسخ این سئوال بظاهر منفی است ولی در عمل اینگونه نیست زیرا در مردان ارکسیون (نعوظ) نیاز به عروق سالم دارد و هموروئید هنچگونه اثری بر روی سلامت عروق ندارد . و هموروئید بیماری داخل مقعد است و با میل جنسی در زنان و مردان ارتباطی ندارد.

باید گفت اینگونه نیست و ارتباط بین این دو مسئله دیده میشود و از طرق مختلف هم این دو با هم در ارتباط هستند زیرا اعصابی که به این قسمت بدن می اید منشا یگانه دارد و شاخه های عصب پودنتال هستند و در آماری که من گرفته ام و در تحقیقات من مردان بعد از عمل جراحی هموروئید توانائی جنسی شان بهتر میشود زیرا آزردگی عصبی از بین می رود و بیماران بعد از عمل جراحی هموروئید اظهار رضایت بیشتری از روابط جنسی میکنند ودر زنان هم کم و بیش اینگونه است زیرا بهنگام روابط جنسی بعلت آزردگی عصبی یا به ارگاسم نمی رسند و یا بسیار دیر می رسند که بعد از عمل جراحی هموروئید این مشکل بر طرف میشود .
این اتفاقات و اشکالات در شقاق تشدید می یابد و با شدت بیشتری این ضعف و عدم توانا ئی جنسی خود نمائی می کند .

ذکر این نکته هم ضروری بنظر می رسد که مصرف قرص ویاگرا و یا سیالیس (تالاگرا) برای توانائی جنسی بیشتر در مردان و یا اسپری سیل دونافیل درزنان نیز باعث بروز خونریزی در هموروئید میگردد ولی در مورد شقاق یا فیشر مصرف ویاگرا و یا سیالیس ممکن است باعث بروز اثر مثبت بر روی شقاق مقعد میگردد و همچنین ذکر این نکته هم ضروری است که مصرف این داروها حتما باید با اجازه پزشک متخصص قلب و یا جراح باشد زیرا ممکن است منجر به ضایعه قلبی گردد .

این مطالب نتیجه تحقیقات من و مقالات مجله ارولوژی امریکا بوده و اخرین مقاله ان مربوط به سال 2010 است.


آدرس مطب : تهران ، خيابان ولیعصر ، بالاتر از ميدان ونک ، ابتدای خيابان شریفی ، پلاک ٥٢ ، واحد ٢
تلفن : 88658762 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

عچرش [ 1393-01-23 ]
قصه ي تلخ اون جوون 22ساله روخوندم خيلي ناراحت شدم خداكنه ازخود كشي منصرف شده باشه خدالعنت كنه اون پزشك قلابي رو!دستش بشكنه!

mahdavi [ 1391-06-04 ]
ba salam besiyar mamnon az etelaat kameli ke dar ekhtiyar ma gharar dadid.mer30.

دكتر ف.ك. [ 1390-07-13 ]
امروزه اركسيون و ارگاسم مشكل يك زوج نيست. اقتصاد خانواده موضوع اصلي است.از اينرو،روابط عاطفي ار بين رفته و مشاجره روزمره جاي آن را گرفته است.بعلاوه شايسته است براي مدعاي خود ريفرنس يا بازگشتنامه نيز ذكر كنيد،وگرنه اهل علم چون اين مي انگارند كه شما براي كسب درآمد اين توجيه به ظاهر علمي را نوشته ايد. اي كاش مي نوشتيد كه زيادنشستن كارمندان و بي تحركي عامل اصلي يا مهم هموروئيد است. ضمنا به جنابعالي توصيه مي كنم فرهنگ جامع دودن آلماني فارسي از انتشارات جنگل را تهيه فرماييد و ريشه واژه را ببينيد بسيار جالب است: Hamorrhoiden بواسير جمع واژه الباسور برگرفته از واژه فارسي بازور . چنانچه اين اطلاعات در سايت شما با ذكر نام بازگشتنامه (=كتاب مرجع) درج شود بر اعتبار سايت شما مي افزايد. باسلامهاي دوستانه دكتر ف.ك.

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مرجعيتامپراطوري كوروش كبيرادبياتبيماری شقاق چيست ؟بیوگرافیتماس با منتوصیه به بیمارانتزريق بوتاكسجوانسازي واژنساعات کار مطبشادباش سال نواخبار فرهنگی و هنریاخبار پزشکیاخبار اجتماعیاخبار سیاسیتاریخ ایرانصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگردانلود فایل