اسلایدر دو
درمان  بزرگی  کلیتوریس خانمها و یا کلیتورو مگالی
بيماری شقاق چيست ؟
جوانسازي واژن
کیست پایلونیدال چیست
تزريق  بوتاكس
درمان هموروئید با لیزر

درمان جراحی سرد مزاجی در خانمها

امروزه یکی از راه های درمان سرد مزاجی و یا عدم رضایت از روابط جنسی یک نوع عمل جراحی است که برای خانم ها انجام میشود و بر خلاف نظریات قبلی در زنان انجام میشود که نتایج خوبی از ان منتشر شده و مقالات و گزارشات پزشکان همکار من برای خانم هائی که مبتلا به این مشکل هستند امید وارکننده است و بیماران مناز این عمل اظهار رضایت کرده اند .

clitoral hood reduction عملی است که اخیرا برای از بین بردنیک از انواع سرد مزاجی بکار می رود در این عمل کلیتوریس قدری به داخل و زیر پوست برده میشودکه در عمل جنسی و نزدیکی زن بهترو بیشترتحریک میشود لذا زن سریعتر به ارکاسم می رسد و حتی گاهی اوقات به ارگاسم متعدد هم میرسد زیرا تماس بهتر صورت میگیرد و هنگام عمل جنسی و حرکات در ان هنگام بهتر و آسان تر به ارگاسم میرسد .

این عمل جراحی علاوه براین فایده که بسیار با اهمیت تلقی میشود از نظر زیبائی هم انجامش مفید فایده است و باعث رضایت در خانمها میشود بدین صورت که در بعضی از خانمها که لب های کوچک دستگاه جنیتال از حد طبیعی بزرگ تر میشود و ظاهری زشت پیدا می کند این عمل و همراه کوچک کردن لب های کوچک دستگاه جنیتال زن انجام میگردد.که باعثرضایت زنان و مردان میگردد این عمل اغلب در هنگام کوچک کردن لبهای کوچکصورت میگیرد و کلیتوریسقدریبداخل بر گردانده میشود که هم ظاهر دستگاه جنیتال زیبا تر بنظر می رسد و هم از نظر احساس لذت نیز نتایج بسیار شگرفی دارد .

در خانمهای بین سنین 30 تا 40 گاهی بزرگی لب های کوچک از حد طبیعی بیشتر است و باعث کم شدن اعتماد به نفس این گروه ازخانمها میشود و از این ظاهر غیر عادی رنج می برند و انجام این عمل زیبائی گاهی زندگی انها را تغیر ونجات میدهد . در عده ای از خانمها فقط کلیتوریس بزرگتر از طبیعی و بسیار بیرون زده میشود که عمل زیبائی و بیرون زدگی کلیتوریسبه تنهائی صورت میگیرد و صرف نظر از مسائل احساسی و لذت جنسی این عمل میتواندباعث زیبائی نیز بشود و اگر با عمل پلاستی واژن هم توام شود که لذت را برای هر دو طرف (زن و شوهر )چند برابر میکندکه این خود جای بحث بسیار است .(عمل پلاستی واژن یعنی تنگ کردن واژن ) در ایناعمال بیمار فقط چند ساعتی در بیمارستان بستری میشود و تحت بی هوشی عمومی هر سه عمل میتواند براحتی صورت گیرد .این اشکالات همان گونه که در بالا ذکر گردید در سنین 30 تا 40 بسیار دیده میشود ولی من در سنین زیر 20 هم دیده ام لذا سن مطرح نیست و ظاهر و احساس مهم است.

من این عمل جراحی را برای خانمهائی که با عدم لذت و یا بسیار دیر لذتی در هنگام عمل جنسی مواجه هستند توصیه می کنم بخصوص در انهائی که ظاهردستگاه جنیتالشان از حالت طبیعی خارج شده است و همسرشان ازروابط جنسی با آنها رضایت کامل ندارد و خود انها از این روابط نیز راضی نیستند . خانمها میتوانند با مطب من تماس حاصل نموده و وقت ویزیت و معاینه بگیرند.


آدرس مطب : تهران ، خيابان ولیعصر ، بالاتر از ميدان ونک ، ابتدای خيابان شریفی ، پلاک ٥٢ ، واحد ٢
تلفن : 88658762 - 021

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

لیلا [ 1392-09-27 ]
از مطالب مفیدی ک برامون گذاشتین. ممنونم

الهه [ 1392-03-28 ]
سلام.ممنون از وب سایت بسیار مفیدتون.

فرناز [ 1391-05-16 ]
مرسی از راهنمایی هاتون لطف می کنید آدرس مطب و شماره تلفن

عسل [ 1391-05-10 ]
با تشکراز شما مطالب مفید بود.

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :

درمان یبوست و چاقی

گیاهان چربی سوز و تأثیر آنها بر کاهش وزن و یبوست بطور کلی گیاهان دارویی با کنترل متابولیسم بدن ، کاهش استرس و افزایش انرژی در بدن به کاهش وزن و دفع منظم و درمان یبوست کمک می کنند .

بي اختياري در دفع گاز و مدفوع

به معنی دفع خارج از اراده و تصادفی مایع یا گاز از مقعد می باشد. بی اختیاری به معنی عدم توانایی درنگاه داشتن مدفوع یا گاز تا رسيدن به توالت می باشد و باعث الوده شدن لباس زير در اشخاص ميشود

هشدار به هموطنان

مدتي است كه بعضي إز پزشكان غير جراح اقدام به درمان بيماريهاي نشيمنگاه ميكنند كه نتايج بسيارفاجعه باري بهمراه داسته ، لذا اينجانب بعنوان خدمتگذار شما هموطنان احساس كردم كهوظيفه دارم نكاتي را به اطلاع برسانم .