اسلایدر دو
تزريق  بوتاكس
جوانسازي واژن
کیست پایلونیدال چیست
درمان هموروئید با لیزر
درمان  بزرگی  کلیتوریس خانمها و یا کلیتورو مگالی
بيماری شقاق چيست ؟

سوزاک

سوزاک عبارت است از یک بیماری عفونی در دستگاه تناسلی که از راه آمیزشی منتقل میشود. در مردان ، این عفونت در پیشابراه رخ میدهد ، در زنان ، در پیشابراه ( مجرایی که ادرار را از مثانه به بیرون هدایت میکند ) و نیز دستگاه تولید مثل.

در هر دو جنس ممکن است راستروده ، گلو ، مفاصل ، یا چشمها نیز درگیر شوند. این عفونت در تمام سنین رخ دهد ( حتی کودکان کم سن و سن سال که مورد تجاوز قرار میگیرند ) . حداکثر شیوع این عفونت بین ۳۰ ـ ۲۰ سالگی است. دوره کمون بیماری ( از زمان ورود میکرب تا بروز علایم ) ۱۰ ـ ۲ روز است.

علایم شایع
زنان معمولاً علایم کمی دارند یا اصلاً علامتی ندارند. اما علایم در مردان معمولاً برجستهتر هستند.
سوزش به هنگام ادرار
ترشحات ضخیم به رنگ سبز ـ زرد از آلت تناسلی مردان یا مجرای تناسلی زنان
تب خفیف یا بدون تب
گاهی درد به هنگام مقاربت
درد مفاصل
بثورات ، خصوصاً روی کف دست


آدرس مطب : تهران ، خيابان ولیعصر ، بالاتر از ميدان ونک ، ابتدای خيابان شریفی ، پلاک ٥٢ ، واحد ٢
تلفن : 88658762 - 021

درمان یبوست و چاقی

گیاهان چربی سوز و تأثیر آنها بر کاهش وزن و یبوست بطور کلی گیاهان دارویی با کنترل متابولیسم بدن ، کاهش استرس و افزایش انرژی در بدن به کاهش وزن و دفع منظم و درمان یبوست کمک می کنند .

بي اختياري در دفع گاز و مدفوع

به معنی دفع خارج از اراده و تصادفی مایع یا گاز از مقعد می باشد. بی اختیاری به معنی عدم توانایی درنگاه داشتن مدفوع یا گاز تا رسيدن به توالت می باشد و باعث الوده شدن لباس زير در اشخاص ميشود

هشدار به هموطنان

مدتي است كه بعضي إز پزشكان غير جراح اقدام به درمان بيماريهاي نشيمنگاه ميكنند كه نتايج بسيارفاجعه باري بهمراه داسته ، لذا اينجانب بعنوان خدمتگذار شما هموطنان احساس كردم كهوظيفه دارم نكاتي را به اطلاع برسانم .