اسلایدر دو
جوانسازي واژن
کیست پایلونیدال چیست
تزريق  بوتاكس
درمان  بزرگی  کلیتوریس خانمها و یا کلیتورو مگالی
درمان هموروئید با لیزر
بيماری شقاق چيست ؟

تورم و بودجه سال آينده مملكت

محاصره اقتصادي و بودجه سال جديد

امروزه بحث محاصره اقتصادي در محافل داخلي و بخصوص خارجي بسيار عنوان ميشود كه قابل تجزيه و تحليل و بررسي بس سترك است . ملت شريف ايران و مردمي كه به اين خاك عشق مي ورزند نشان داده اند كه از محاصره اقتصادي ترسي ندارند و براي آن ارزشي قائل نيستند اصولا مردم ما در اين سي ساله با اين مقوله اگر در حرف اشنائي نداشتند ولي در عمل با آن مواجه بودند بنابراين هنگام شنيدن اين واژه بر خود نمي لرزند ودر زندگي خود براي ان حسابي جداگانه باز نمي كنند بنابراين نبايد نگران محاصره اقتصادي بود ولي آنچه هر دلسوزي دراين مملكت را نگران مي كند حذف يارانه هاست و به تبع ان تورمي كه بوجود مي ايد است مثلا تا بحال محاسبه كرده ايد اگر قيمت بنزين به 600 تومان ويا بيشتر برسد چه فاجعه اي رخ ميدهد . اصولا ترانسپورتيشن يك ركن مهم در ميزان قيمت ها ست به حدي كه هنگام تعين قيمت هاي كالاها قبل از هر چيز بايد ركن حمل و نقل را در راس قرار داد و آنگاه اصل كالا را مورد كنكاش و قيمتگذاريقرار دهيم . لذا من نگران تورم بعد از بالارفتن قيمت حمل و نقل هستم نگران تورم بالاي 45درصدي و انگاه ايجاد فاچعه و يا انفچار و خدائي نا كرده انفچاري غير قابل مهار زيرا دولت قادر به بالا بردن درآمد اكثر مردم هم تراز با افزايش قيمت كالا ها و تورم نيست پس بستوه آمدن مردم زحمت كش و عكس العمل اين مردم نجيب راممكن است در پي داشته باشد.


آدرس مطب : تهران ، خيابان ولیعصر ، بالاتر از ميدان ونک ، ابتدای خيابان شریفی ، پلاک ٥٢ ، واحد ٢
تلفن : 88658762 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :

درمان یبوست و چاقی

گیاهان چربی سوز و تأثیر آنها بر کاهش وزن و یبوست بطور کلی گیاهان دارویی با کنترل متابولیسم بدن ، کاهش استرس و افزایش انرژی در بدن به کاهش وزن و دفع منظم و درمان یبوست کمک می کنند .

بي اختياري در دفع گاز و مدفوع

به معنی دفع خارج از اراده و تصادفی مایع یا گاز از مقعد می باشد. بی اختیاری به معنی عدم توانایی درنگاه داشتن مدفوع یا گاز تا رسيدن به توالت می باشد و باعث الوده شدن لباس زير در اشخاص ميشود

هشدار به هموطنان

مدتي است كه بعضي إز پزشكان غير جراح اقدام به درمان بيماريهاي نشيمنگاه ميكنند كه نتايج بسيارفاجعه باري بهمراه داسته ، لذا اينجانب بعنوان خدمتگذار شما هموطنان احساس كردم كهوظيفه دارم نكاتي را به اطلاع برسانم .