اسلایدر دو
تزريق  بوتاكس
درمان  بزرگی  کلیتوریس خانمها و یا کلیتورو مگالی
جوانسازي واژن
بيماری شقاق چيست ؟
درمان هموروئید با لیزر
کیست پایلونیدال چیست

تازیخ ایران

سا سا نیان

پساز ضعف دولت سلوکی در ایالتی که امروز به فارس موسوم است دولت نیم مستقلی تشکیل یافت که در ظا هر مطیع پادشاهان اشکانی بود . حکمفرمایان این دولت کوچک ضمنا سمت روحانیت داشتند و در مسکوکاتی که از آنها باقی است تصویر شاه ان حدود مشاهده میشود که در مقابل آتش مقدس ایستاده کمانی بر دست دارد . در یک طرف آن آتش درفش کاویانی افراشته شده است خطی که بر روی مسکوکات اخیر این حکمفرما یان است آرامی و بزبان پهلوی اشکانی است . چنانچه از این مسکوکات معلوم میشود بعضی از این حکمرانان بخود لقب ملکا یعنی ملک شاه داده و بعضی دیگر خویشتن را قرانکرا که بمعنی اتش ساز است ملقب نموده اند ولی مورخین شرقی آنها را هیربد خوانده و همین موضوع بخوبی میرساند که آنان سمت روحانیت داشته اند .آئین مغان زمان هخامنشی در میان این طبقه محفوظ ميماندند.


آدرس مطب : تهران ، خيابان ولیعصر ، بالاتر از ميدان ونک ، ابتدای خيابان شریفی ، پلاک ٥٢ ، واحد ٢
تلفن : 88658762 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :

درمان یبوست و چاقی

گیاهان چربی سوز و تأثیر آنها بر کاهش وزن و یبوست بطور کلی گیاهان دارویی با کنترل متابولیسم بدن ، کاهش استرس و افزایش انرژی در بدن به کاهش وزن و دفع منظم و درمان یبوست کمک می کنند .

بي اختياري در دفع گاز و مدفوع

به معنی دفع خارج از اراده و تصادفی مایع یا گاز از مقعد می باشد. بی اختیاری به معنی عدم توانایی درنگاه داشتن مدفوع یا گاز تا رسيدن به توالت می باشد و باعث الوده شدن لباس زير در اشخاص ميشود

هشدار به هموطنان

مدتي است كه بعضي إز پزشكان غير جراح اقدام به درمان بيماريهاي نشيمنگاه ميكنند كه نتايج بسيارفاجعه باري بهمراه داسته ، لذا اينجانب بعنوان خدمتگذار شما هموطنان احساس كردم كهوظيفه دارم نكاتي را به اطلاع برسانم .